13 wrz 2022

Konferencje / Socjoterapia

II Sympozjum Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów

11 czerwca 2022 roku uczestniczyłam w II Sympozjum Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów, którego tematem była „Socjoterapia w wielu perspektyw”. Zaproszeni prelegenci przedstawili zastosowanie socjoterapii w różnych zakresach, począwszy od psychiatrii poprzez resocjalizację, aż do pomocy psychologiczno – pedagogicznej dzieci i młodzieży. Podczas spotkania podjęto także tematykę związaną trudnościami, jakie wystąpiły podczas funkcjonowania świetlic socjoterapeutycznych w czasie pandemii COVID – 19. Jako wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów (od 2021r.) miałam przyjemność pełnić rolę Przewodniczącej Komitetu Organizacyjnego wyżej opisanego Sympozjum.

Konferencja PTPPd 14 paź 2019

Konferencje / Podnoszenie kwalifikacji

Zespół psychodynamiczni-gdynia.pl na Konferencji PTPPd
W dniach 5-6 września 2019 roku zespół Psychodynamiczni-Gdynia uczestniczył w VIII Konferencji Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowie.
Read More „Zespół psychodynamiczni-gdynia.pl na Konferencji PTPPd”

Barbara Wota 11 sie 2019

Konferencje / Podnoszenie kwalifikacji / Socjoterapia

Zespół psychodynamiczni-gdynia.pl na Konferencji PSSiT

8 czerwca 2019 roku nasz zespół uczestniczył w II Konferencji Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów i Trenerów. Jedną z prelegentek na konferencji była nasza koleżanka z zespołu Barbara Wota, Read More „Zespół psychodynamiczni-gdynia.pl na Konferencji PSSiT”